Poprzenia strona...
Wiadomości


Fundacja "Kierowca Bezpieczny"

Kontynuacja akcji „Zarycz dla Życia” na 73. Rajdzie Polski

Największa impreza motoryzacyjna w kraju 73. Rajd Polski była doskonałą okazją do przypomnienia o celach akcji „Zarycz dla Życia”, którą Fundacja Kierowca Bezpieczny prowadziła w zeszłym roku. W parku serwisowym w Mikołajkach woluntariusze fundacji rozdali ponad 3 tysiące bezpłatnych alkotestów.

Jak co roku Rajd Polski zgromadził dziesiątki tysięcy kibiców z całego świata. Fundacja "Kierowca Bezpieczny" razem we współpracy z firmą Martini oraz Certen, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowała dla kibiców specjalną strefę, gdzie mogli spróbować swoich sił na symulatorach bolidu F1 oraz Peugeota WRC. W trakcie rajdu rozdaliśmy 3 tysiące jednorazowych alkotestów firmy Certen z brandingiem zeszłorocznej akcji "Zarycz dla Życia". Nasze woluntariuszki ubrane w stroje Martini Racing można było spotkać w fun parku oraz w strefie serwisowej, czyli w miejscach, gromadzących największą liczbę kibiców. Wraz z wręczanymi alkotestami rajdowym kibicom przypominano o zachowaniu trzeźwości w czasie uczestniczenia w ruchu drogowym.

 

 

Kontynuacja akcji „Zarycz dla Życia” na 73. Rajdzie Polski

Kontynuacja akcji „Zarycz dla Życia” na 73. Rajdzie Polski

 

 

© Fundacja "Kierowca Bezpieczny"Poprzenia strona...

Na górę strony...

 Wystawa Mleczko & Hołowczyc ''Bądź bezpiecznym kierowcą'' http://www.partnerstwodlabezpieczenstwa.pl Akcja Krzyś Krzysztof Hołowczyc [www.holek.pl]
Hołowczyc Management [www.holowczyc.pl]
Prawo jazdy [www.prawojazdy.pl]
Krajowa Rada Bezpieczństwa Ruchu Drogowego [www.krbrd.pl] MIVA Polska [www.miva.pl]
Sponsoring Expert - badania efektywności sponsoringu